فروش اقساطی ساز

خرید ساز قسطی

شایان ذکر است این طرح صرفا جهت ادوات موسیقی بالای ۱۰۰ میلیون تومان می باشد

گسترش آگاهی عمومی و همچنین امکانات فراوان درطول سالیان گذشته با عث اقبال عمومی افراد به موسیقی شده است و این امر افراد در سنین محتلف از کودکی تا کهنسال را در بر می گیرد زیرا دیگر تاثیر موسیقی بر روح و روان افراد بر هیچکس پوشیده نیست ، از همین رو در سالهای کذشته خوشبختانه اقبال عمومی نسبت به این پدیده افزایش پیدا کرده است ولی با توجه به شرایط کنونی اقتصادی متاسفانه خرید ساز به یکی از معضلات هنرمندان و مخصوصا هنر جویان بدل شده است.

برخی از ادوات موسیقی بسیار گران قیمت می باشد و با توجه به روند صعودی قیمت ها خرید این ادوات به آرزو برای همرمندان تبدیل شده، از این رو شرکت طنین دنیای مهر شرایطی را فراهم کرده تا افراد مختلف بتوانند اقدام به خرید قسطی ساز کنند.

یکی از خدمات پیانوطنین فراهم کردن امکان خرید ساز به صورت اقساطی است. این فروشگاه به عنوان نماینده فروش برترین برندهای جهان مفتخر است که فروش اقساطی ساز را در سراسر کشور برای هنرمندان عزیز فراهم کرده است.

بدین ترتیب شما می توانید ساز مد نظر خود را از مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به بالا و بدون سقف به صورت پرداخت ماهیانه اقساط تهیه کند. این سرویس  با همکاری یکی از معتبرترین شرکتهای فروش قسطی و پیانوطنین فراهم شده است.

۱-مدارک مورد نیاز جهت خرید اقساطی سایت:

-کارت ملی

-شناسنامه

-و تکمیل فرم ثبت نام که در این لینک موجود است.

۲-تمامی افرادی که دارای چک معتبر بانکی باشند و تا بحال چک برگشتی نداشته باشند.
۳-شرایط فروش اقساطی برای تمامی اقلامی که در شرکت طنین دنیای مهر قابل عرضه باشد معتبر است و شما میتوانید تمامی اقلام را با اقساط ۲۴ ماهه خریداری بفرمایید.
۴-شرایط بازپرداخت بصورت یک ماهه تا ۲۴ ماهه می باشد که تعداد قسط ها توسط مشتریان انتخاب می شود.
۵- برای بهره مندی از شرایط فروش اقساطی نیازی به چک کارمندی نمی باشد.
۶-برای تحویل چک ها میتوانید بصورت حضوری ارسال با پست یا پیک اقدام فرمایید، جهت حصول اطمینان از صحت چک های ارسالی قبل از ارسال عکس گرفته و برای مدیر عامل ارسال گردد.
۷-جهت خریداقساطی نیاز به حضور مشتری نیست ولی مشتریان محترم میتوانند با حضور در فروشگاه های پیانو طنین اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود نمایند.
۸- جهت خرید اقساطی یک چهارم مبلغ در ابتدا از مشتری اخذ گردیده و مابقی مبلغ در اقساط از یک تا ۲۴ ماه از مشتریان دریافت میگردد.
 
از این شرایط می توانید حتی برای خرید پیانو قسطی نیز اقدام فرمایید.

پیگیری درخواست ثبت درخواست خرید اقساطی فرم محاسبه اقساط