سالن های دارای پیانو های فول کنسرت بکشتاین

لیست برخی ازسالن های کنسرتی که از پیانو فول کنسرت سی بکشتاین بهره می برند

لیست سالن هایی که از پیانو فول کنسرت سی بکشتاین آلمان بهره می برند

 

برای مشاهده لیست سالن های کنسرتی که در سرتاسر دنیا از پیانو های سی بکشتاین فول کنسرت استفاده میکنند فایل زیر را دانلود بفرمایید.

این سالن ها در کشورهایی از قبیل :آمریکا، کانادا،اسپانیا،هلند،فرانسه،انگلیس،آلمان،نروژ،ایتالیا ،لهستان ،روسیه و .... می باشد.

برای مشاهده لیست کامل فایل را دانلود بفرمایید.

دانلود  :  لیست سالن های کنسرتی که از پیانو فول کنسرت سی بکشتاین بهره می برند

 

Deutschland | Germany

Konzerthäuser, Institutionen | Concert Halls, Institutions

Akademie der Künste, Berlin ‪(www.adk.de)‬ Philharmonie Berlin ‪(www.berliner-philharmoniker.de)‬ Haus der Kulturen der Welt, Berlin ‪(www.hkw.de)‬

Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche zu Berlin ‪(www.gedaechtniskirche-berlin.de)‬

Rundfunk Berlin-Brandenburg (www.rbb-online.de)

Bröhan-Museum, Berlin (www.broehan-museum.de)

Botschaft von Frankreich in Berlin ‪(www.botschaft-frankreich.de)‬ Botschaft von Kuwait in Berlin ‪(www.kuwait-botschaft.de)‬ Botschaft von Island in Berlin ‪(www.iceland.org/de)‬

Schloss Britz, Berlin ‪(www.schlossbritz.de)‬

Wintergarten Berlin ‪(www.wintergarten-berlin.de)‬

Konzertsaal der Ärztekammer Nordrhein, Düsseldorf ‪(www.aekno.de)‬

Mercatorhalle Duisburg ‪(www.mercatorhalle.de)‬ Philarmonie Essen ‪(www.philharmonie-essen.de)‬ Schlosskonzerte Burgdorf, Hannover ‪(www.burgdorf.de)‬ Tierärztliche Hochschule Hannover ‪(www.tiho-hannover.de)‬ Museum Marta Herford ‪(www.marta-herford.info)‬ Rathaussaal Lübben ‪(www.luebben.com)‬

Kunsthalle Mannheim ‪(www.kunsthalle-mannheim.eu)‬ Lutherhaus Osnabrück ‪(www.lutherhaus.info)‬ Nikolaikirche, Potsdam ‪(www.nikolaipotsdam.de)‬

Universität Potsdam, Institut für Musik ‪(www.uni-potsdam.de)‬

Schloss Blankensee, Trebbin ‪(www.schlossblankensee.de)‬

Musikhochschulen | Academies of Music

Universität der Künste Berlin ‪(www.udk-berlin.de)‬

Hochschule für Musik Detmold ‪(www.hfm-detmold.de)‬

Hochschule für Musik Carl Maria von Weber Dresden ‪(www.hfmdd.de)‬ Robert Schumann Hochschule Düsseldorf ‪(www.rsh-duesseldorf.de)‬ Folkwang Universität der Künste Essen ‪(www.folkwang-uni.de)‬

Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Frankfurt am Main (www.hfmdk-frankfurt.info)

Dr.‎ Hoch’s Konservatorium Frankfurt ‪(www.dr-hochs.de)‬

Staatliche Hochschule für Musik Freiburg ‪(www.mh-freiburg.de)‬ Hochschule für Musik und Theater Hannover ‪(www.hmtm-hannover.de)‬ Hochschule für Musik und Tanz Köln ‪(www.mhs-koeln.de)‬

Hochschule für Musik Nürnberg ‪(www.hfm-nuernberg.de)‬

Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Stuttgart ‪(www.mh-stuttgart.de)‬

Staatliche Hochschule für Musik Trossingen ‪(www.mh-trossingen.de)‬

Luxushotels | Luxury Hotels

Hotel Ritz-Carlton, Berlin ‪(www.ritzcarlton.com/en/properties/berlin)‬

Grand Hyatt Hotel, Berlin ‪(www.berlin.grand.hyatt.de)‬

Hotel de Rome (Rocco Forte Hotels), Berlin ‪(www.hotelderome.com)‬

Sofitel Gendarmenmarkt, Berlin ‪(www.sofitel.com)‬

Waldorf Astoria Berlin ‪(www.waldorfastoriaberlin.com)‬ Breidenbacher Hof, Düsseldorf ‪(www.breidenbacherhofcapella.de)‬ Hotel Villa Kennedy, Frankfurt am Main ‪(www.villakennedy.com)‬

GrandHotel, Heiligendamm ‪(www.grandhotel-heiligendamm.de)‬ The Charles Hotel, München ‪(www.thecharleshotel.com)‬

Italien | Italy

Distributor: Fabbrini Vittorio | Via Della Repubblica, 91 – 93 | 71100 Foggia info@fabbrini.it | www.fabbrini.it

Conservatorio di Musica «Nicolò Piccinni», Bari ‪(www.conservatoriopiccinni.it)‬

A.M.A.‎ Calabria, Catanzaro ‪(www.amacalabria.org)‬ Associazione «Villa Vigoni», Como ‪(www.villavigoni.eu)‬ Conservatorio «Tito Schipa», Lecce ‪(www.conservatoriolecce.it)‬ Associazione Culturale Musicale «Bioritmi», Messina

Fondazione «G.‎ Verdi» Casa di Riposo Musicisti, Milano ‪(www.fondazionecrp.it)‬

Cooperativa Sociale Musica e Servizio, Modena

Accademia Tedesca «Villa Massimo», Roma ‪(www.villamassimo.de)‬

 

Japan

Distributor: Euro Piano (Japan) Co.‎ Ltd.‎ | 1-12-6 Motoyokoyama - cho, Hachioji-shi ۱۹۲-۰۰۶۳ Tokyo | info@euro-piano.co.jp | www.euro-piano.co.jp

Hachinohe Potal Museum «hacchi», Aomori ‪(www.hacchi.jp)‬

Keihoku Hall, Chiba ‪(www.k-nw.com)‬

Matsuyama University, Ehime ‪(www.matsuyama-u.ac.jp)‬

Tao Hall, Fukuoka ‪(http://music.geocities.jp/tao_hall)‬

Okurairi Community Center Tajima-cho Culture Hall, Fukushima

(http://okura.minamiaizu.org)

Souzou Gakuen University, Gunma ‪(http://english.souzou.ac.jp)‬

Higashihiroshima Azarea Hall, Hiroshima ‪(www12.ocn.ne.jp/~center01/framepage31.htm)‬ Maple Hall in Togouchi Fureai Center, Hiroshima (www.akiota.jp/syougai/spage_129.html) Okuda Genso Sayume Art Museum, Hiroshima (www.genso-sayume.jp)

Yasuura Civic Center, Hiroshima ‪(www.city.kure.lg.jp/~komink/yasuk/yasu.html)‬

Art Center of Kobe, Hyogo ‪(www.art-center.jp/kobe)‬

Kakogawa Wellness Park, Hyogo (http://homepage3.nifty.com/wellnesspark/wellnesspark)

Lustre Hall, Hyogo (http://hccweb1.bai.ne.jp/lustrehall)

Salon Classic, Hyogo ‪(www.tmcj.jp/salon_classic/news/?p=45)‬

Nova Hall, Ibaraki ‪(www.novahall.tsukubacity.or.jp)‬ Takezono High School, Ibaraki ‪(www.takezono-h.ed.jp)‬ T-Toc Studio, Ibaraki ‪(www.t-tocrecords.net/studio)‬

Deutsche Schule Tokyo Yokohama, Kagoshima ‪(www.dsty.ac.jp)‬ Momiji Hall Shiroyama, Kagoshima ‪(www.momiji-hall-shiroyama.jp)‬ Togo Ongaku Gakuin, Kagoshima ‪(www.togo-ma.com)‬

Yokohama National University, Kagoshima ‪(www.ynu.ac.jp)‬

Zest Court Side Club, Kagoshima ‪(www.court-side.jp)‬

Sendai Civic Hall, Miyagi ‪(www.tohoku-kyoritz.co.jp/shimin/index1.html)‬

Iida Cultural Hall, Nagano ‪(www.inabun.or.jp)‬

Koidego Cultural Hall, Niigata ‪(www.city.uonuma.niigata.jp/bunka)‬

Tokamachi Civic Hall, Niigata (www.city.tokamachi.niigata.jp/kosodate/00519.html) Kamo-cho Cultural Center Esperia, Okayama (www.e-tsuyama.com/benricho/culture/esperia) Ohara Museum of Art, Okayama (www.ohara.or.jp)

Osaka Festival Hall, Osaka ‪(www.festivalhall.jp)‬

Osaka University of Education, Osaka ‪(www.osaka-kyoiku.ac.jp/en)‬

Soai University, Osaka ‪(www.soai.ac.jp)‬

Musashi Hall, Saitama ‪(www.musashi-hall.com)‬

Shomeido Ongaku Hall, Saitama ‪(www.shomeido.jp/ongaku)‬

Kuroiso Civic Cultural Hall, Tochigi ‪(www.kurobun.com)‬

Naruto University of Education, Tokushima ‪(www.naruto-u.ac.jp/english)‬

Art Center of Tokyo ‪(www.art-center.jp/tokyo)‬

Baisouin Soshido Hall, Tokyo ‪(www.baisouin.or.jp/shisetsu/soshido/soshido.htm)‬

Chuo University, Tokyo ‪(http://global.chuo-u.ac.jp/english)‬

Ginza Jujiya Hall, Tokyo ‪(www.jujiya.co.jp/hall)‬

Humming Hall in Higashi-Yamato City Hall, Tokyo ‪(www.humming-hall.jp)‬ Josui Kaikan Hall of Hitotsubashi University, Tokyo ‪(www.hit-u.ac.jp/index-e)‬ Kunitachi College of Music, Tokyo ‪(www.kunitachi.ac.jp)‬

Maison Franco-Japonaise, Tokyo ‪(www.mfj.gr.jp)‬

Nihon University College of Art, Tokyo ‪(www.art.nihon-u.ac.jp)‬

Ochanomizu University, Tokyo ‪(www.ocha.ac.jp)‬

Sanno Audium, Tokyo ‪(www.sannoaudium.com)‬

Sogakudo in Tokyo University of the Arts, Tokyo ‪(www.geidai.ac.jp/facilities/sogakudou)‬

Suginami Public Hall, Tokyo ‪(www.suginamikoukaidou.com)‬

Tiara Koto Hall, Tokyo ‪(www.kcf.or.jp/tiara)‬

Tokyo Institute of Technology, Tokyo ‪(www.titech.ac.jp)‬

United Church of Christ in Japan, Tokyo ‪(www.shibuya-church.or.jp)‬

Kurobe Unazuki International Hall «Selene», Toyama ‪(www.unazuki.org/selene)‬

Kanada | Canada

Bechstein America LLC | 153 Pension Road | 07726 Manalapan NJ, USA david@bechstein-america.com | www.bechstein.com

Epcor Center for Performing Arts, Alberta ‪(www.epcorcentre.org)‬

Canadian University College, Lacombe ‪(www.cauc.ca)‬

University of Saskatchewan (www.usask.ca)

Kasachstan | Kazakhstan

Distributor: Emporium Ltd.‎ | Navoi str.‎ 300 # 10 | 50043 Almaty | anatolygaissin@mail.ru

Abai State Kazakh National Opera & Ballet Theatre, Almaty (http://almaly.almaty.kz/‎ page.php?page_id=291&lang=2)

Al Farabi Kazakh National University, Almaty ‪(www.kaznu.kz)‬

K.‎ Baiseitova State Music Special School, Almaty

Palace of the Republic, Almaty (http://de.wikipedia.org/wiki/Palast_der_Republik_‪(Almaty)‬)

The Zhambul State Philharmonic Concert Hall, Almaty Kazakh National University of Arts, Astana

Culture Entertainment Centre of Balkhash City, Balkhash Birjan Sala Musical College, Kokshetau

Kazakh Regional Musical Theatre of Drama named after Bekejanova, Kzil-Orda

 

Litauen | Lithuania

Distributor: Muzikos Faktorius UAB | Seimyniskiu str.‎ 5A | 9312 Vilnius arvydas@muzikosfaktorius.lt | www.muzikosfaktorius.com

Lithuanian Art Museum, Vilnius ‪(www.ldm.lt)‬

Niederlande | Netherlands

Distributor: Bol Piano’s & Vleugels B.V.‎ | Head Office - Main Branch | Inductorstraat 32 3903 KB Veenendaal | info@bolpianos.nl | www.bolpianos.nl

Conservatorium van Amsterdam ‪(www.ahk.nl/conservatorium)‬

The International Holland Music Sessions, Bergen ‪(www.hollandmusicsessions.com)‬

Centrum voor kunst en cultuur Het Koorenhuis, Den Haag ‪(www.koorenhuis.nl)‬

Norwegen | Norway

Distributor: Hellstrom Flygel & Piano | Sandstuveien 52 | 1184 Oslo post@hellstrompiano.no | www.hellstrompiano.no

Noregs musikkhøgskole, Oslo ‪(www.nmh.no)‬

Stavanger katedralskole ‪(www.stavanger-katedralskole.vgs.no)‬

Valdres Sommersymfoni ‪(www.sommersymfoni.no)‬

Polen | Poland

Distributor: GAMA | ul.‎ Gornoslaska 17 | 43-200 Pszczyna gama@pianina.pl | www.pianina.pl

Panstwowa Szkola Muzyczna, Jastrzebie ‪(www.szkola-muzyczna.pl)‬

Jeleniogórskie Centrum Kultury, Jelenia Góra ‪(www.jck.pl)‬

Szkola Muzyczna I i II stopnia im.‎ Z.‎ Noskowskiego, Gdynia ‪(www.szkolamuzgdynia.pl)‬

Panstwowa Szkola Muzyczna, Katowice ‪(www.‎1st.zpsm.edu.pl)‬

Narodowy Stary Teatr, Kraków ‪(www.stary.pl)‬

Teatr Wielki, Lódz ‪(www.operalodz.com)‬

Muzeum w Sierpcu, Sierpc ‪(www.mwmskansen.pl)‬

Russland | Russia

Distributor: Neva Sound Co.‎ Ltd.‎ | Glinki street 3 | 19000 Saint-Petersburg ds@neva-sound.ru | www.glinki.ru

Distributor: OOO Bechstein Salon Moscow | Bol.‎ Nikitskaya ulitsa, 13/6 | 125007 Moskau muzlady@rambler.ru | www.salon-bechstein.ru

 

Belgorod Philarmonic Hall ‪(http://belgorodskaya-filarmoniya.rusmusic.info)‬

Ekaterinbourg Opera ‪(www.uralopera.ru)‬

Igumnov College of Arts, Lipetsk ‪(www.artschool.h11.ru)‬ Magnitigorsk Conservatory ‪(www.magkmusic.com)‬ Magnitigorsk Opera ‪(www.magnitopera.com)‬

Moscow P.‎ I.‎ Tchaikovsky Conservatory ‪(www.mosconsv.ru)‬

Museum «Kolomenskoje», Moscow ‪(www.kolomenskoe-park.ru)‬

Novosibirsk M.I.Glinka state conservatory ‪(http://eugek.com/sites/ngk-music/school_e.htm)‬

Erarta Museum, Saint-Petersburg ‪(www.erarta.com)‬

Mikhailovsky Theater, Saint-Petersburg ‪(www.mikhailovsky.ru)‬

Rimsky-Korsakov Conservatory, Saint-Petersburg ‪(www.conservatory.ru)‬ Rimsky-Korsakov Music College, Saint-Petersburg ‪(www.rimkor.com)‬ Union of Composers, Saint-Petersburg ‪(www.spb-composers.ru)‬ Zazerkalye Theater, Saint-Petersburg ‪(www.zazerkal.spb.ru)‬

Opera Samara ‪(www.opera-samara.net)‬

Opera and Ballet Theatre of Saransk

Surgut College of Music ‪(www.surgutmusic.ru)‬ Znamensky College, Surgut (www.znamenskol.ru) Opera and Ballet Theater, Syktyvkar

Syktyvkar Musical Theater ‪(www.komiteatr.ru)‬

Academy of Arts, Ufa ‪(www.ufaart.ru)‬

The Volgograd Municipal Institute of Arts of a Name of P.A.‎ Serebryakov, (www.university-directory.eu/Russian-Federation-(Russia)/The-Volgograd-Municipal- Institute-of-Arts-of-a-Name-of-P-A-Serebryakov.html)

 

Spanien | Spain

Distributor: Adagio Instrumentos Musicales | Poligono La Ferreria, Avda.‎ La Ferreria, 3 y 5 8110 Montcada i Reixac, Barcelona | jflores@adagio.es | www.grupoadagio.es

 

Conservatorio professional de Música da Coruña

(http://centros.edu.xunta.es/cmusprofesionalcorunha)

 

Schweiz | Switzerland

Distributor: Musica Nova AG | Schützenmattstraße 14-16 | 8180 Bülach markus.landolt@musicanova.ch | www.musicanova.ch

 

Musik-Akademie der Stadt Basel ‪(www.hsm-basel.ch)‬ Hochschule der Künste Bern ‪(www.hkb.bfh.ch)‬ Stadttheater Bern ‪(www.stadttheaterbern.ch)‬ Stadttheater Genf ‪(www.geneveopera.com)‬ Hochschule Luzern ‪(www.hslu.ch/musik)‬

 

Thailand

Distributor: 101 Piano and Strings Co.‎, Ltd.‎ | 688/92 Supalai Park Srinakarin, Srinakarin Rd.‎, Nongbon, Pravej, Bangkok | 10250 Thailand www.‎101pianoandstrings.com

 

Mahidol University International College, Bangkok ‪(www.muic.mahidol.ac.th)‬

 

Türkei | Turkey

Distributor: Akustik Piyano Ltd.‎ | Meclis-i Mebusan Cad.‎ No.‎157 | Findikli-Istanbul kocer@akustikpiyano.com.tr | www.akustikpiyano.com.tr

 

Italian Cultural Institute of Ankara ‪(www.iicankara.esteri.it)‬

 

Ukraine

Distributor: Lysoform | Irina Noniashvili | C.‎ Bechstein Piano Salon | 17 Panfilovtsiv street ۰۱۰۱۵ Kiev | in@lysoform.net | www.bechstein.com.ua

 

R.‎ M.‎ Glier Kyiv State Higher Music College, Kiev ‪(http://glierinstitute.org/eng)‬ National Cultural Art and Museum Complex «Mystetskyi Arsenal», Kiev (http://artarsenal.in.ua/eng)

Vladimir Horowitz Competition, Kiev ‪(www.horowitzv.org)‬

Ukrainian National Tchaikovsky Academy of Music, Kiev ‪(http://knmau.com.ua)‬

Kirovograd Music College

The Odessa State A.‎ V.‎ Nezhdanova Academy of Music (http://odma.edu.ua/eng)

USA

Bechstein America LLC | 153 Pension Road | 07726 Manalapan NJ, USA david@bechstein-america.com | www.bechstein.com

 

Brenau University, Gainsville ‪(www.brenau.edu)‬ DePauw University, Greencastle ‪(www.depauw.edu)‬ Kamehameha Schools, Honolulu ‪(www.ksbe.edu)‬

East West Recording Studio, Hollywood ‪(www.eastweststudio.com)‬ Lafayette Sympony Orchestra ‪(www.lafayettesymphony.org)‬ Brigham Young University Hawaii, Laie ‪(www.byuh.edu)‬

First Pentecostal Church, Little Rock ‪(www.fpcnlr.com)‬

Cambellsville University, Louisville ‪(www.campbellsville.edu)‬

Walt Disney Concert Hall/Performing Arts Center of LA, Los Angeles ‪(www.laphil.com)‬

Edgewood College, Madison ‪(www.edgewood.edu)‬ Guthrie Theatre, Minneapolis ‪(www.guthrietheater.org)‬ Naples United Church of Christ ‪(www.naplesucc.org)‬ Norris Center Concert Hall, Naples

Toccoa Falls College ‪(www.tfc.edu)‬

First Baptist Church of Winder ‪(www.fbcwinder.com)‬

 

Zypern | Cyprus

Distributor: Kyriakides Piano Gallery | 26 Nikis Avenue | CY.‎1086 Nicosia info@kyriakidesgallery.eu | www.kyriakidesgallery.eu

 

ARTE Music Academy, Nicosia ‪(www.artemusic.org)‬

Cyprus Symphony Orchestra Foundation, Nicosia ‪(www.cyso.org.cy/en)‬