۰۹۱۰۳۴۰۵۵۷۸

Pianotanin@yahoo

نکات یادگیری پیانو

هشت نکته‌ی طلایی برای یادگیری پیانو

فرقی نمی‌کند که نواختن پیانو را یاد می‌گیرید یا سعی می‌کنید بر آهنگسازی شوپن مسلط شوید، تمرین بسیار مهم است. در اینجا هشت نکته عالی وجود دارد که به شما در این راه کمک می کند. برای خرید پیانو و همچنین مشاوره رایگان در مورد خرید می توانید به سایت پیانو طنین مراجعه نمایید و همچنین مزیت های پیانو دیجیتال و پیانو آکوستیک را می توانید جویا شوید.

زمان آموزش را زیاد نکنید

هر روز حداقل ۲۰ دقیقه را به تمرین اختصاص دهید این حداقل ۲۰ دقیقه است هر چه بیشتر بتوانید تمرین کنید بهتر است. اما به شرطی که باعث خستگی و سرد شدن از نواختن براب شما نباشد. اگر زمان بیشتری را در دسترس دارید، سعی کنید تمرین خود را به فاصله ۲۰ دقیقه ای در طول روز تقسیم کنید تا خیلی دلهره آور نباشد. زمان آموزش پیانو را می توانید در این مقاله یاد بگیرید.

گرم کردن را فراموش نکنید

آیا تا به حال سعی کرده اید در حالی که انگشتانتان یخ زده است پیامک ارسال کنید؟ تایپ سریع و بدون اشتباه تقریبا غیرممکن است زیرا انگشتان شما سفت هستند. در مورد نواختن پیانو هم همینطور. مهم است که دست ها و انگشتان خود را گرم کنید تا بتوانید به آرامی کلیدها را بنوازید. این امر به ویژه هنگامی که در حال یادگیری هستید مهم است زیرا حتی بدون انگشتان سفت و درهم به اندازه کافی اشتباه خواهید کرد!

سعی نکنید بیش از حد خود را به عهده بگیرید

بعید است که بتوانید در اولین باری که یک تنظیم را می نوازید تسلط کامل پیدا کنید، مگر اینکه یک هنرپیشه پیانو باشید. به جای اینکه کل قطعه را به عهده بگیرید، آن را به بخش های قابل مدیریت تقسیم کنید. بسته به سطح توانایی شما، این می تواند از یک اندازه گیری تا یک صفحه متغیر باشد. هر چیزی که شما یا معلمتان تصمیم بگیرید برای شما قابل دستیابی است، هدف تمرینی خود را تعیین کنید و به آن پایبند باشید.

از تمایل به شروع همیشه از ابتدا اجتناب کنید

همان آغاز همیشه مکان خوبی برای شروع نیست. وقتی هر بار که برای تمرین می نشینید از ابتدا شروع می کنید، فقط قبل از اینکه زمان تمرین اختصاص داده شده به پایان برسد، شروع را به دست می آورید. بدون اینکه هیچ وقت به خودتان زمان بدهید تا آن بخش دشوار را انجام دهید.

پیانو حرفه ایی

به آرامی تمرین کنید

عجله کردن در قطعه به این معنی است که ممکن است اشتباه کنید و سپس خطر یادگیری آن اشتباهات را دارید. در عوض، هر نت را عمدا پخش کنید تا زمانی که از انگشت گذاری خود مطمئن شوید. با بیشتر کیبوردهای دیجیتال، حتی می‌توانید با سرعت تمرین ضبط کنید و با سرعت بیشتری پخش کنید تا ببینید وقتی آهنگ را مسلط کردید چگونه به نظر می‌رسد.

برای تمرین به پیانو نیاز ندارید

در حالی که این توصیه ممکن است عجیب به نظر برسد، اما در واقع می‌توانید کلیدهای پیانو را در هر جایی تمرین کنید. هنگامی که برای تمرین می نشینید، تمرین انگشت گذاری یک بخش دشوار دور از پیانو می تواند به حافظه عضلانی شما کمک کند. زمانی که در حال نواختنن نیستید به آهنگ گوش دهید، دانستن آهنگ یک آهنگ اغلب می تواند به حرکت انگشتان شما در امتداد کلیدها کمک کند.  آهنگی را که می‌خواهید بنوازید کنید را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود دانلود کنید و اغلب به آن گوش دهید – حتی زمانی که از پیانو دور هستید. داشتن آهنگ در ذهن شما همچنین می تواند به شما کمک کند تا الهام بگیرید که پشت پیانو بنشینید و خودتان آن را تمرین کنید. برای خرید پیانو می توانید از خدمات پیانو طنین استفاده نمایید.

قطعه ای را که می خواهید بنوازید انتخاب کنید.

ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما شما به احتمال زیاد آهنگی را که دوست دارید تمرین می کنید. قرار است آهنگ را بارها و بارها پخش کنید، بنابراین مطمئن شوید که چیزی است که می خواهید بشنوید!  در دنیا پر از هزاران آهنگ است، بنابراین مطمئناً چیزی را خواهید یافت که جذاب باشد. شما حتی می توانید به راحتی موسیقی خریداری شده را سفارشی کنید، بنابراین اگر می خواهید کلید را جابه جا کنید یا نماد را تغییر دهید، می توانید قبل از چاپ آن را انجام دهید.

اکنون شما آماده هستید تا خودتان کشف کنید که چگونه تمرین کامل می شود. بهترین پیشنهاد این است که،  ما باید همیشه از میل و اشتیاق و شعله‌های عشق به موسیقی در وجود خود محافظت کنیم. از دست دادن شور و اشتیاق یعنی از دست دادن همه چیز و نیروی ای برای موفقیت در واقع همین است.

برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *