۰۹۱۰۳۴۰۵۵۷۸

Pianotanin@yahoo

نواختن پیانو با ناخان بلند

آیا می توانید پیانو را با ناخن های بلند بنوازید؟

بسیاری از معلمان پیانو شاگردان خود را به خاطر داشتن ناخن های بلند سرزنش می کنند و به آنها غر می زنند و لزوماً برای انجام این برخورد اشتباه نمی کنند. اگر پیانو می‌نوازید، ممکن است تعجب کنید که آیا می‌توانید با ناخن‌های بلند پیانو بزنید؟ یا سخنان معلمتان درست است؟ برای خرید پیانو می توایند از مشاوران پیانوطنین استفاده کنید. در اینجا، در مورد نوازندگان پیانو که ناخن‌های بلندی دارند و اینکه ناخن‌های کوتاه یا بلند تفاوت زیادی ایجاد می‌کند، صحبت خواهیم کرد. پاسخ سریع به اینکه می توانید با ناخن های بلند پیانو بزنید بله است، اما باید توجه داشته باشید که اگر ناخن های شما کوتاه باشد بسیار بهتر است.

نوازندگی با ناخن بلند

با این حال، همه نوازندگان پیانو ناخن کوتاهی ندارند و ممکن است بعضی از نوازندگان ناخن های بلندی داشته باشند. در ادامه، ما نه تنها به مزایای ناخن های کوتاه می پردازیم، بلکه نکاتی را نیز به شما ارائه می دهیم که چگونه می توانید یک نوازنده خوب پیانو باشید، حتی اگر ناخن های بلندی دارید. بسیاری از مردم عادی ناخن‌های بلندی دارند، اما بسیاری از نوازندگان حرفه ای پیانو ناخن های کوتاهی دارند. آیا در ذهنتان سوال پیش آمده است که چرا اینطور است؟ خوب، دلایل متعددی وجود دارد که چرا نوازندگان جدی پیانو ناخن‌های کوتاه را ترجیح می‌دهند، اما پاسخ سریع این است که ناخن‌های بلند تأثیر منفی زیادی بر نواختن آنها دارد.

ناخن های بلند چه تاثیری بر نواختن پیانو دارد و نوازندگان پیانو دارد؟

ناخن‌های بلند ممکن است عالی به نظر برسند و یا شاید زیبا، اما داشتن آن‌ها می‌تواند برای پیانیست‌ها دردسرساز باشد، به خصوص اگر قطعات پیچیده‌ای را می‌نوازید که نیاز به حرکت شدید و سریع انگشتان دارند و تحرک در آن قطعه زیاد باشد. با ناخن های بلند، ممکن است متوجه شوید که ناخن های شما هر بار که انگشتان خود را به سمت کلید جدیدی حرکت می دهید صدای تق تق می دهند و این بسیار ناخوشایند است. در حالی که مخاطب ممکن است متوجه این صداها نشود، شما به عنوان نوازنده پیانو قطعا متوجه خواهید شد. آنها می توانند حواس شما را پرت کنند، و زمان بندی شما را برای قطعه نادیده بگیرند و این قضیه بسیار مشکل ساز خواهد بود. همچنین، ناخن‌های بلند اغلب روی لبه‌های کلیدهای پیانو گیر می‌کنند و مانع از حرکت انگشتان شما به موقعیت صحیح خود می‌شوند و باعث کندی شما میشود. اگر برای ناخن های تقلبی پول پرداخت کرده اید، بدانید که احتمال شکستن آنها با نواختن پیانو بیشتر از سازهای دیگر است. در ادامه همراه پیانوطنین باشید.

چرا کسانی که نوازنده ی پیانو هستند به ناخن های بلند علاقه دارند؟

ممکن است تعجب کنید که چرا اگر کسی در حال یادگیری پیانو آکوستیک است، هم حتی می‌خواهد ناخن‌های بلندی داشته باشد، اما باید به خاطر داشته باشید که بسیاری از مردمی که ناخن های بلندی دارند افراد عادی در جامعه هستند و آنها نوازنده نیستند. آنها ممکن است ساز دیگری مانند گیتار کلاسیک را بنوازند که به ناخن های بلند نیاز دارد، یا فقط یک مجموعه عالی از ناخن های تقلبی گران قیمت را خریداری کنند که نمی خواهند از آن جدا شوند در این صورت می توانند ناخن های بلند داشته باشند ولی کسی که نوازنده ی پیانو است نباید ناخن های بلندی را داشته باشد. دلیل هر چه که باشد، ممکن است بخواهید پیانو با ناخن های بلند بنوازید، و این اشکالی ندارد! با این حال، باید بدانید که ناخن‌های شما صرف نظر از اینکه چقدر خوب به نظر می‌رسند، نواختن پیانو را سخت‌تر می‌کنند.

ناخن بلند برای پیانو

چگونه ناخن های بلند داشته باشیم و پیانو بزنیم؟

اگر در مورد ناخن های بلند خود ناامید هستید، نگران نباشید. شما هنوز هم می توانید با ناخن های بلند پیانو بزنید! در حالی که لمس کردن کلیدها با ناخن های بلندتر برای پدهای شما سخت تر است، اما می توانید خود را برای غلبه بر این مانع آموزش دهید ممکن است سخت باشد اما عادت خواهید کرد. با آزمایش میزان فشاری که به هر کلید وارد می کنید و انگشتان خود را کمی صاف می کنید، می توانید ناخن های بلند را جبران کنید.

هنرجویان پیانو و ناخن های بلند

بسیاری از معلمان پیانو با دانش‌آموزانی که از کوتاه کردن ناخن‌های خود امتناع می‌کنند، مشکل دارند. چه این یک عادت بد کودکانه باشد یا بیشتر یک انتخاب زیبایی شناختی، ممکن است تعجب کنید که آیا باید به آنها اجازه دهید به بازی با ناخن های بلند ادامه دهند.

در حالی که ناخن ها می توانند بیانگر مهمی از هویت کودک باشند، آنها همچنین مانع کارآمدترین شیوه های یادگیری می شوند. اگر می توانید، با والدین یا قیم کودک صحبت کنید تا ببینید چه چیزی برای آنها بهتر است. اگر فکر می کنید کودک می تواند آن را مدیریت کند و به اندازه کافی رانده شده است، بهتر است به او اجازه دهید ناخن هایش را حفظ کند. با این حال، مهم است که به دانش آموزان خود بگویید که نگه داشتن ناخن های کوتاه به طور کلی بهترین تمرین است. استثنا کردن حق هر معلمی است، اما دانش‌آموزان همچنین باید از مساعدترین چیزها برای یادگیری و توانایی‌های خود برای پیشرفت آگاه باشند.

آیا نوازندگان پیانو باید ناخن های خود را کوتاه کنند؟

پاسخ به این سوال در واقع همه چیز در مورد نوازنده پیانو است.

آیا برای ناخن هایتان بالاتر از پیانو ارزش قائل هستید؟

آیا راهی برای سازش داشتن ناخن های بلند با نواختن پیانو وجود دارد؟

ابتدا این سوالات را از خود بپرسید، مشخص می کند که ناخن های بلند شما چقدر در نواختن پیانو شما اهمیت دارد. در حالی که شنیدن آن ممکن است سخت باشد، بیشتر نوازندگان پیانو به دلایلی ناخن های کوتاهی دارند. به نظر ما، اگر واقعاً در مورد نواختن پیانو جدی هستید و می‌خواهید حرفه‌ای را دنبال کنید، احتمالاً باید ناخن‌هایتان را همانطور که معلمتان می‌گوید کوتاه کنید. علاوه بر این، باید عادت کنید که چگونه لبه‌های ناخن‌هایتان کلیدها را می‌ نوازد، به‌ویژه وقتی انگشتانتان را روی کلیدهای دیگر می‌برید. بررسی کنید که انگشتانتان در حین بازی چقدر خمیده هستند. بیش از حد خمیده، و ناخن های شما همچنان به طور آزاردهنده به کلیدها می کوبند. همچنین، ناخن های مصنوعی ممکن است کمی متفاوت از ناخن های طبیعی یا سایر مواد مصنوعی ناخن باشند. با ناخن های مختلف بازی کنید تا بهترین تعادل را بین توانایی بازی و ظاهر دلخواه خود ایجاد کنید. تا زمانی که برای سخت تر شدن آماده باشید، می توانید ناخن های بلند خود را حفظ کنید و همچنان مهارت های خود را در پیانو دیجیتال بهبود ببخشید!

برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *