۰۹۱۰۳۴۰۵۵۷۸

Pianotanin@yahoo

هزینه تدریس پیانو

هزینه کلاس پیانو چقدر است؟

این که می خواهید یک پیانیست حرفه ای باشید یا می خواهید پیانو یاد بگیرید تا اوقات فراغت و وقت خود را کمی موزیکال تر بگذرانید. داشتن یک معلم پیانو همیشه ایده خوب و عالی ای است و ما همیشه به پیانیست های جدید و با تجربه برای بهبود و بهتر شدن تکنیک، گوش، درک نظری و لذت کلی از ساز پیشنهاد یک معلم خوب را می دهیم. مسلما پیانو انواع مختلفی دارد به عنوان مثال پیانو آکوستیک  و یا پیانو دیجیتال و داشتن مربی با تجربه نقش بسیار زیادی در یادگیری هر مهارتی دارد. هزینه تدریس پیانو را در این مقاله مطالعه فرمایید.

اما بسیاری از مردم این سوال در ذهنشان شکل می گیرد که آیا می توانم هزینه مربی/مدرس پیانو را بپردازم؟ در این مقاله ما در مورد این هزینه ها و مواردی دیگر  برای علاقه مندان به پیانو، بحث و گفت و گو خواهیم کرد.

بسیاری از مردم به دلیل ترس از قضاوت معلمان و اعتماد به نفس پایین ؛خودشان شروع به یادگیری پیانو می‌کنند. در حالی که این امر ممکن است برای همه مناسب و پر کاربرد نباشد، اما تسلط بر تکنیک های نوازندگی پیانو بسیار سخت و پیچیده است زیرا ممکن است از مهارت ها و نکاتی که یک معلم حرفه و کار بلد که این مهارت را طی سالیان سال کسب و آنها را به دست آورده محروم شوید. انتخاب معلم مناسب پیانو بسیار مهم می باشد.

انواع دروس

هزینه کلاس های پیانو بستگی به این دارد که در کلاس های گروهی یا انفرادی شرکت می کنید.

دروس انفرادی

بسیاری از نوازندگان پیانو یادگیری پیانو را به عنوان تمرین انفرادی ۱-۱ با معلم خود می پذیرند و درس های خصوصی را به کلاس های گروهی ترجیح می دهند. ممکن است چند دلیل پشت این موضوع وجود داشته باشد. شاید تا حدودی به دلیل ترس از اجرا کردن یا احمقانه جلوه دادن در مقابل دیگرانی باشد که از شما مهارت بیشتری دارند، یا شاید به این دلیل است که زمان زیادی برای یادگیری پیانو ندارید و کلاس های گروهی اغلب وقت گیر هستند.

این نیز یکی از دلایلی است که اکثر دانش آموزان ترجیح می دهند معلمان خصوصی به آنها آموزش دهند. رایج‌ترین دلیلی که افراد کلاس‌های فردی را به کلاس‌های گروهی انتخاب می‌کنند این است که می‌خواهند سریع یاد بگیرند. با داشتن یک معلم، معلم می تواند به طور انحصاری روی شما تمرکز کند و رویکرد شخصی تر به یادگیری را تشویق می کند و به طور کلی دانش آموز می تواند سریعتر از کلاس گروهی یاد بگیرد.

آموزش پیانو

هزینه کلاس

برای یک درس یک ساعته، اکثر معلمان پیانو که به صورت انفرادی پیانو تدریس می کنند، هزینه متوسطی بین ۳۰ تا ۵۰ پوند میگیرند. با این حال، بسیاری از آنها درس‌های مقدماتی نیز ارائه می‌دهند تا ببینند که آیا شما و معلم از نظر رویکرد یادگیری با هم همخوانی دارید یا خیر. در اینجا درباره رویکردهای یادگیری پیانو بیشتر بدانید. البته این قیمت، ممکن است بسته به سطح مهارت و تجربه استاد پیانو و مکانی که در آن کلاس می‌روید، در نوسان باشد. برخی از معلمان برای آموزش موسیقی به خانه دانش‌آموز می‌روند در حالی که برخی دیگر ترجیح می‌دهند شاگرد به خانه معلم برود، البته کسانی که به خانه شما سفر می‌کنند هزینه سفر خود را نیز از شما میتوانند بگیرند.

 دروس گروهی

یکی از روش‌های کمتر مورد استفاده در تدریس، درس‌های گروهی است. در این نوع تدریس، معلم به کلاسی از دانش آموزان جوان مانند مدرسه یا کالج آموزش می دهد. بسیاری از مربیان پیانو این نوع کلاس پیانو را ترجیح می دهند زیرا به آنها امکان می دهد به طور همزمان چندین هنرجو را آموزش دهند و همچنین ایجاد دوستی بین دانش آموزان را تشویق می کنند. برخی از معلمان پیانو کلاس های جداگانه ای برای جوانان و بزرگسالان برگزار می کنند. کودکان در سنین، زیر ۱۲ سال، جوان هستند در حالی که بالاتر از این محدودیت سنی بزرگسالان محسوب می شوند. نرخ آموزش به کودکان بیشتر است زیرا آنها به زمان و تمرکز زیادی از معلم نیاز دارند.

آموزش آنلاین پیانو

اگرچه درس‌های آنلاین خیلی رایج نیستند، از زمان شروع همه‌گیری بیماری کرونا، بسیاری از معلمان پیانو روش یادگیری آنلاین را برپا کرده‌اند. برخی از هنرجویان پیانو آن را ترجیح می دهند، و همچنین به شما امکان دسترسی به معلمانی را می دهد که شاید خیلی از شما دور باشند. راه های زیادی وجود دارد که از طریق آنها می توانید در کلاس های پیانو شرکت کنید. آموزش نواختن پیانو بعد از دوره کرونا به شدت رایج شده است.

متداول‌ترین روش یادگیری از یوتیوب است، اما مراقب باشید که در اینجا به سمت تکنیک ضعیف بروید. اکثر معلمان برای صرفه جویی در وقت خود و دانش آموز، کلاس های خصوصی پیانو را به صورت آنلاین ارائه می دهند. برخی از معلمان به صورت آنلاین از طریق تماس های تصویری تدریس می کنند، در حالی که برخی دیگر می گویند که فقط تماس های صوتی نیز می تواند موثر باشد. با این حال، از دیدگاه شخصی ما، اگر شما و معلمتان راه اندازی آنلاین فوق العاده ای داشته باشید، باید به جای یادگیری آنلاین به کلاس های فیزیکی بروید.

قیمت دروس آنلاین به طور کلی کمتر از کلاس های فیزیکی است، اما این تا حدی به محدودیت های فناوری مربوط می شود. به عنوان مثال، در تماس‌های صوتی یا تصویری، قضاوت صحیح لحن و همچنین رسیدگی به مسائل تأخیر ممکن است دشوار باشد، که هم برای معلم و هم برای دانش‌آموز مشکل ایجاد می‌کند.

نرخ ها

اگرچه میانگین قیمت یک ساعت، یک درس پیانو تقریبی است، برخی از عوامل ممکن است باعث نوسانات شوند. عواملی که بر قیمت کلاس پیانو تأثیر می‌گذارند

زمان تدریس پیانو

بیشتر معلمان پیانو درس های یک ساعته را ترجیح می دهند. با این حال، برخی ممکن است برای ۳۰ دقیقه یا ۴۵ دقیقه کلاس بروند. در چنین شرایطی به تناسب کاهش زمان درس، قیمت دروس کاهش می یابد.

تجربه دانش آموز

تجربه هنرجویان با آلات موسیقی به ویژه پیانو نیز بر قیمت کلاس پیانو تأثیر می گذارد. کسانی که به دنبال یادگیری اصول اولیه هستند، هزینه بسیار کمتری نسبت به کسانی که به دنبال تسلط بر بیان و درک موسیقی خود در سطح بسیار بالاتری هستند، پرداخت خواهند کرد.

شهرت معلم

معلمان پیانو با شهرت خوب اغلب بیش از معلمان جدید بدون بررسی یا شهرت کم و ضعیف هزینه دریافت می کنند. اگر توانایی پرداخت هزینه بالاتر را دارید، به دنبال معلمی با شهرت خوب و تجربه تدریس قبلی باشد.

منطقه

موقعیت جغرافیایی شما نیز بر قیمت معلم پیانو شما تاثیر می گذارد. اگر معلم پیانو مجبور شود به خانه شاگرد برود، احتمالاً هزینه بیشتری دریافت می کند. دامنه تدریس پیانو در منطقه شما نیز بر قیمت معلم پیانو تأثیر می گذارد.

سوالات متداول در این بخش

به چند پرسش متداول پاسخ خواهیم داد تا ذهن شما را بیشتر روشن کند.

آیا آموزش پیانو ارزشش را دارد؟

به طور خلاصه، بله، از نظر ما، آموزش پیانو کاملاً ارزشش را دارد. اگر علاقه مند به یادگیری پیانو هستید و می خواهید یک پیانیست حرفه ای یا حتی فردی باشید که به دنبال بهبود تکنیک خود است، پس باید بدون در نظر گرفتن هزینه ای که باید خرج کنید، به دنبال یک معلم پیانو با تجربه باشید.

آیا درس های ۳۰ دقیقه ای ارزشش را دارند؟

بله، ۳۰ دقیقه، ۴۵ دقیقه و ۶۰ دقیقه آموزش پیانو ارزشش را دارد، به خصوص برای کسانی که تازه شروع کرده اند. درس‌های طولانی‌تر می‌تواند برای برخی از دانش‌آموزان اعصاب‌ساز باشد یا بیشتر احساس خستگی کنید. بنابراین بیشتر معلمان کلاس های نیم ساعته را ترجیح می دهند، مخصوصا برای پیانیست های مبتدی عالی می باشد و شما باید زمان تمرین پیانو را بهینه انتخاب نمایید.

سخن پایانی پیانو طنین

به طور خلاصه، هزینه کلاس های پیانو به همان اندازه کم هزینه است که شما می خواهید. معلمانی که مهارت های پیشرفته ای، یادگیری از نت یا مدرک کارشناسی ارشد دارند، اغلب هزینه بیشتری خواهند گرفت. با این حال بسیاری از معلمان برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند، درس های مقدماتی یا حتی رایگان ارائه می دهند. یادگیری پیانو رویایی زمان بر و هزینه بر است. با این حال، اگر آن رویا را محقق کنید، بسیار شیرین است. پس همین حالا بروید و به دنبال یک معلم موسیقی در منطقه خود بگردید تا از امروز شروع به یادگیری پیانو کنید. اگر سوال یا تجربه ای برای به اشتراک گذاشتن دارید، مایلیم از شما بشنویم. امیدواریم این راهنمای ساده به شما کمک کرده باشد البته جزئیات بسیار بیشتری وجود دارد که می‌توانیم آنها را پوشش دهیم. اگر سوالی در مورد پیانو دارید کارشناسان ما در فروشگاه طنین پیانو  اماده  پاسخگویی شما عزیزان هستند.

برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *